همه ما در گوشی خود اطلاعات مهم و با ارزشی را نگهداری می‌کنیم و اصلا دوست نداریم که آن‌ها را از دست بدیم. اطلاعاتی مثل دفترچه تلفن، پیامک‌ها، عکس‌ها، فیلم‌ها و خیلی موارد دیگر. برای حفاظت از اطلاعات گوشی، بکاپ گرفتن از آن‌ها در فضای ابری مطمئن‌ترین راه حل است.

بکاپ از دفترچه تلفن گوشی

شاید شماره تلفن‌ها و لیست خاطبین برای شما مهمترین اطلاعات گوشیتون باشه. برای نگهداری از دفترچه تلفن گوشیتون کافیه پشتیبان‌گیری از مخاطبین رو در اپلیکیشن فعال کنید تا همیشه آخرین نسخه از کانتکت‌های شما در ابرینو نگهداری بشه.

بکاپ از تنظیمات گوشی

اپلیکیشن ابرینو به شما این امکان را می‌دهد تا از همه تنظیمات اندروید گوشی خود بکاپ بگیرید تا هر زمان که گوشیتون رو عوض کردید بتونین بدون دردسر تنظیمات گوشی اندرویدتون رو بازگردانی کنید.

بکاپ از پیامک‌ها

دیگه لازم نیست نگران پک شدن پیامک‌هاتون باشید. اگر پیامک‌های گوشیتون برای شما مهم است با فعال‌سازی این گزینه در اپلیکیشن، برای شما از پیامک‌هاتون هم بکاپ گرفته خواهد شد.

بکاپ درجا از تصاویر گوشی

یکی از ویژگی‌های کاربردی فضای ابری ابرینو، بکاپ گرفتن از تصاویر گوشی به محض ثبت عکس است. با فعال‌سازی این ویژگی هر زمان که با گوشی عکس بگیرید بالافاصله یک نسخه از آن به فضای ابری شما ارسال می‌شه و همیشه خیالتون راحت خواهد بود که همیشه عکس‌های شما در یک جای امن نگهداری می‌شه.

بکاپ گرفتن از فایل‌های گوشی

اگر شما هم نیاز دارید یکی از یک فولدر خاص در گوشیتون بکاپ بگیرید، ابرینو این امکان هم برای شما درنظر گرفته. کافیه فولدر مورد نظر را از قسمت پشتیبان‌گیری انتخاب کنید تا از همه اطلاعات درون آن در فضای ابری بکاپ گرفته شود.

بکاپ گرفتن از اطلاعات گوشی در فضای ابری بهترین گزینه برای نگهداری و محافظت از اطلاعات مهم گوشی به حساب می‌آید. چرا که هیچوقت از بین نمی‌رود، پاک نمی‌شود و همیشه هم در دسترس شما خواهد بود.

شما تا الان از چه روشی برای بکاپ گرفتن از گوشی استفاده می‌کردید؟

در حال حاضر نظری وجود ندارد.