چه کسانی از فضای ابری ابرینو استفاده می کنند؟

چه کسانی از فضای ابری ابرینو استفاده می کنند؟

توسط

امروزه از فضای ابری حتی بدون آنکه متوجه آن شویم در حال استفاده هستیم. برخی از سرویس های آنلاینی که در بستر اینترنت و موبایل هستند مبتنی بر ابر می باشند. ابرینو یکی از سرویس دهندگان خدمات ابری بشمار می رود و احتمالا براتون سوال پیش اومده که این فضای ابری که ابرینو در اختیار کاربران قرار می دهد مورد استفاده چه اشخاصی است و یا از آن چه استفاده هایی می شود.

  • پدرم به واسطه شغلش تعداد بسیار زیادی شماره تلفن از مشتریانش داره و همیشه هم نگران از دست دادنشون هست. تا الان نرم افزارهای زیادی روی گوشیش نصب کرده که فقط از تعداد محدودی شماره بکاپ می گیرند. حتی اگر هم از کل شماره ها بکاپ بگیرند اون رو تو حافظه گوشی کپی می کنه که خیلی قابل اطمینان نیست. وفتی ابرینو بکاپ نسخه اندروید رو برای پدرم نصب کردم دیگه خیالش راحته که همه شماره تلفن هاش بدون هیچ محدودیتی در فضای ابری ابرینو ذخیره می شن حتی اگر برای گوشیش اتفاقی بیوفته.

  • من و دو تا از دوستام روی یه پروژه مشترک دانشگاهی کار می کنیم و دائم باید بخش های تکیمل شده رو در اختیار هم قرار بدیم. ایمیل کردن یا ارسال فایل ها از طریق تلگرام تنها راه ارتباطی ماست و بعضی موقع ها نسخه های متعددی که می فرستیم باهم قاطی میشن یا بین پیام ها گم میشن. اما با ابرینو نسخه دسکتاپ خیلی راحت یک فولدر رو بین هر سه نفرمون به اشتراک گذاشتیم و الان کارامون نسبت به قبل خیلی منظم تر و دسترسیمون به بخش های تکمیل شده پروژه راحت تر شده.

  • روزهایی که شلوغ هستم بعضی از کارهای شرکت رو می برم خونه انجام می دم و فایل هارو یا تو هارد شرکت یا تو فلش خودم میریزم. بعضی موقع ها یادم میره فرداش کارایی که خونه انجام دادم رو بیارم شرکت. اینجا ابرینو نسخه دسکتاپ خیلی بهم کمک کرده. الان هم روی کامپیوتر شرکت و هم رو لپ تاپ خونه ابرینو دسکتاپ نصب کردم و یه فولدر رو بهشون معرفی کردم که همیشه باهم سینک بشن. دیگه خیالم راحته هر تغییری توی اون پوشه ایجاد کنم از اونور هم سینک می شه. اینجوری دیگه لازم نیست فایل هارو با فلش و هارد جابجا کنم. خیلی ساده و سریع عملیات سینک روی هر دو سیستم انجام می شه.

  • بردارم یه گیمر حرفه ای هست. هیچوقت از بازی کردن خسته نمیشه فقط از پای صندلی کامپیوتر میره رو تختش و با لپ تاپ بازی می کنه. یه مشکلی همیشه آزارش می داد، برای اینکه ادامه بازی رو تو لپ تاپ انجام بده مجبور بود دیتای ذخیره بازی رو بریزه تو فلش و به لپ تاپش انتقال بده یا بالعکس. براش ابرینو دسکتاپ نصب کردم و محل پوشه های ذخیره بازی رو باهم سینک کردم دیگه بدون اینکه بخواد کاری انجام بده به صورت اتوماتیک دیتای بازی ها باهم سینک میشن و بردارم می تونه همون لحظه بازیش رو از همونجا ادامه بده.

  • دوستم به عکاسی با موبایل علاقه داره و همیشه از نگران اینه که موقع عکاسی حافظه گوشیش پر نشه و یا عکسایی که با گوشیش گرفته پاک نشن. گوشیش چون از این مدلاست که رم نمی خوره نمی تونه ظرفیت حافظه گوشیش رو ارتقا بده. برای این مشکلش ابرینو فایل رو نصب کردم. الان به محض عکس گرفتن به طور اتوماتیک یک نسخه از اون عکس رو تو ابرینو ذخیره می کنه. همچنین فولدری که عکس های گوشیش ذخیره میشن رو به ابرینو معرفی کردیم تا به طور مستمر ازشون بکاپ بگیره. اینجوری دیگه نگران از دست دادن عکساش نیست و حتی اگرم حافظه گوشیش پر شد با خیال راحت عکسای گوشیش رو پاک می کنه چون یه نسخه از اون هارو تو ابرینو پشتیبان گیری کرده.

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.