زیرساخت ابرینو

زیرساخت ابرینو برای بهبود کیفیت خدمات ارتقا پیدا کرد

توسط

در یک ماه اخیر ابرینو با استقبال بالایی از طرف کاربران روبه‌رو شد. به دلیل افزایش تعداد کاربران و همچنین میزان استفاده آن‌ها، در ساعات اوج مصرف، برخی از کاربران گلایه‌هایی بابت افت سرعت استفاده از ابرینو به ما گزارش می‌دادند. برای رفع این موضوع و ارائه خدمات با کیفیت بالاتر، تصمیم گرفتم زیرساخت‌های سخت‌افزاری سرویس خود را ارتقا دهیم. تعویض هاردهای سرورها با هاردهای با سرعت بالا و همچنین افزایش پورت‌های پهنای باند از اقداماتی هستند که در این زمینه انجام گرفتند.

تغییرات سخت‌افزار سرویس فعالی که کاربران در حال استفاده از آن هستند، کاری بسیار پیچیده و حساس است. به همین دلیل در حین انجام این تغییرات، متاسفانه برخی از کاربران دچار اختلالاتی در استفاده از سرویس شدند. این اختلالات عمومی نبوده و برای بسیاری از کاربران مقطعی بود. از تمامی کاربرانی که در چند روز اخیر با اختلال در سرویس مواجه بودند، عذرخواهی می‌کنیم و بابت همراهی و شکیبایی آنها صمیمانه سپاسگزاریم.

مفتخریم به اطلاع‌ برسانیم که خوشبختانه ارتقای زیرساخت سخت‌افزاری با موفقیت پایان یافته و هم اکنون سرویس ارتقا یافته در اختیار تمامی کاربران ابرینو قرار گرفته است. با ارتقای زیرساخت‌های نرم‌افزاری سرویس در هفته‌های آتی، شاهد سرعت و کیفیت بالاتری نسبت به وضعیت فعلی نیز خواهیم بود. از اینکه در کنار ما هستید، به خود می‌بالیم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا سرویسی با بالاترین کیفیت را به شما ارائه دهیم.

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.