حضور ابرینو در نمایشگاه صنعت بومی سایبری و کسب جایزه ایران‌داک

توسط

نمایشگاه صنعت بومی سایبری ایران از ۱۳ تا ۱۶ آبان در محل دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران برگزار شد. این نمایشگاه میزبان سازمان‌ها و شرکت‌‌هایی بود که راهکارهای مبتنی بر IT در زمینه پدافند غیرعامل ارائه می‌کردند. اهمیت این نمایشگاه به دلیل ممنوعیت تأمین نیازهای امنیتی از خارج از کشور است و با تأکید بر بومی‌سازی و بهسازی تجهیزات و خدمات موجود برگزار می‌شود. ابرینو نیز که محصولی از شرکت دانش‌بنیان سامانه نگار آتنا است، برای معرفی خدمات سازمانی خود به عنوان اولین پلتفرم ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری ابری ایرانی، در این نمایشگاه حضور یافت.

مدیران شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی در بازدید از غرفه ابرینو، با خدمات سازمانی آن آشنا شدند. با استفاده از راهکار سازمانی ابرینو، داده‌های سازمان شما در فضای ابری ذخیره می‌شود و در برابر آسیب‌هایی مانند باج افزارها که موجب از بین رفتن داده‌ها می‌شود، امن خواهند بود.

ابرینو

یکی از دغدغه‌هایی که سازمان‌ها در نمایشگاه مطرح کردند، امنیت داده‌هایشان بود. بعضی از سازمان‌ها داده‌های حساسی دارند و تمایل ندارند آن‌ها را خارج از سازمان خود نگهداری کنند. ابرینو دارای سه طرح ابر عمومی، ابر هیبریدی و ابر اختصاصی است. سازمان‌هایی که داده‌هایی حساسی دارند، می‌توانند از ابر هیبریدی و ابر اختصاصی برای پیاده‌سازی ابرینو روی مراکز داده داخلی خود استفاده کنند. بنابراین با ابرینو نه تنها اطلاعات از کشور خارج نمی‌شود، بلکه حتی از سازمان شما نیز بیرون نمی‌رود.

علاوه بر این، امکانات خاصی برای مدیران سازمان‌ها در نظر گرفته شده است. در پنل مدیریتی سرویس سازمانی می‌توانید کاربران ودستگاه‌های متصل را تعریف، و سطوح دسترسی آن‌ها را تعیین نمایید. قابلیت گزارش‌گیری از وضعیت سیستم، زمان‌بندی و تعیین سقف پهنای بند و مدیریت پشتیبان‌گیری نیز در پنل مدیریتی ابرینو وجود دارد.

ابرینو
سازمان پدافند غیرعامل از خدمات ابرینو تقدیر کرد.

پلتفرم ذخیره‌سازی ابری ابرینو علاوه بر مورد تقدیر قرار گرفتن از سوی سازمان پدافند غیرعامل، موفق شد به خاطر خدمات نوآورانه و دانش‌بنیان خود، به عنوان محصول برگزیده پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات (ایران‌داک)، انتخاب شود. این پلتفرم که در شرکت دانش بنیان سامانه نگار آتنا توسعه یافته، نسبت به سرویس‌های خارجی هزینه کمتری دارد و راهکار مناسبی برای ذخیره‌سازی و مدیریت داد‌ه‌های سازمان‌‌ها محسوب می‌شود. راهکار ذخیره‌سازی ابری ابرینو برای پلتفرم‌های وب، ویندوز و اندروید عرضه شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات سازمانی ابرینو، به وبسایت ما مراجعه کنید.

پلتفرم ذخیره‌سازی ابری ابرینو
ابرینو موفق شد جایزه ایران‌داک را کسب کند.

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.