تعطیلات امسال مراقب عکس ها و خاطراتت باش.

توسط

به تعطیلات آخر سال نزدیک می شویم و در حال برنامه ریزی و آماده شدن برای یک سفر خاطره انگیز با خانوده و دوستان هستیم. در سفر لحظه ها و خاطرات زیبایی را ثبت می کنیم اما همیشه نگران از دست دادن عکس ها و فیلم های خود هستیم. نگران این هستیم که حافظه موبایل یا دروبین به سرعت پر شود و دیگر نتوانیم به ثبت لحظات بپردازیم.

در هنگام سفر ممکن است اتفاقات غیر قابل پیش بینی مختلفی رخ دهد که باعث از دست رفتن اطلاعات و عکس هایمان شود. از گم شدن یا دزدیده شدن موبایل گرفته تا اتفاقاتی مثل زمین خوردن یا در آب افتادن که باعث معیوب شدن و غیر قابل استفاده شدن دستگاه شود. البته همه این ها ممکن است در روزهای عادی هم اتفاق بیوفتد اما احتمال آن در حین سفر بیشتر می شود. بنابراین اگه اطلاعات برای شما اهمیت دارد، تصاویر و خاطرات ثبت شده برایتان ارزش بالایی دارند باید فکری به حال آن کنید.

ابرینو فایل به شما این امکان را می دهد که به سادگی از اطلاعات موبایل خود مثل عکس، فیلم و موزیک ها یک نسخه پشتیبان در فضای ابری تهیه کنید. فضایی که به صورت مجازی در اختیار شما قرار می گیرد و همیشه از طریق اینترنت در دسترس شما خواهد بود. با ابرینو بکاپ می توانید تنظیم کنید که بالافاصله پس از ثبت عکس یک نسخه از آن دقیقا همان لحظه در فضای ابری شخصی شما ذخیره شود. با این کار خیالتان راحت است که در صورت بروز هر نوع مشکل یا اتفاق عکس و فیلم های شما هیچ وقت از بین نمی روند و به سادگی قابل بازیابی از طریق فضای ابری شما خواهند بود.

با ابرینو فایل می توانید ثبت لحظاتتان را جاودانه کنید و خاطرات آن لحظه را برای همیشه در فضایی امن نگهداری کنید.

سرویس های ذخیره سازی ابری و پشتیبان گیری ابری دیگری مشابه با ابرینو وجود دارند اما برتری ابرینو در امکانات و ویژگی هایی است که برای کاربرانش ارائه می دهد. ابرینو به صورت یک پلتفرم یکپارچه است که با تمامی دستگاه های شما همگام سازی می شود. موبایل، تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر شما همه با هم از طریق نرم افزار و اپلیکیشن مخصوص به خودشون ارتباط همگام دارند. سرورهای ابرینو در بهترین و بزرگترین دیتاسنترهای ایران قرار دارند و به همین امر سرعت بالا در انتقال اطلاعات در کنار امنیت تضمین شده به کاربران ارائه می دهد.

ابرینو به واسطه میزبانی سرورهای ابری خود در ایران و همچنین قرار گرفتن در شبکه ملی ارتباطات، ترافیک کاربرانش را به صورت نیم بها محاسبه می کند. بدین ترتیب می توانید با سرعت بالاتر و پهنای باند بیشتر از سرویس های ابرینو بهره مند شوید.

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.