ترافیک رایگان

ترافیک ابرینو برای مشترکین آسیاتک تا پایان سال ۹۶ رایگان محاسبه می‌شود

توسط

ابرینو از اردبیهشت سال ۹۶ ارائه خدمات نوین ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری ابری را به طور رسمی آغاز کرد. ابرینو که در ایران توسعه یافته، به دلیل استفاده از زیرساخت‌های داخلی، سرعت بیشتر، امنیت بالاتر و هزینه کمتری نسبت به سرویس‌های خارجی دارد. با این حال، بسیاری از کاربران به دلیل هزینه‌های بالای ترافیک اینترنت، امکان پشتیبان‌گیری و ذخیره‌سازی داده‌های خود را در سرویس‌های ابری نداشته‌اند.

ابرینو و آسیاتک برای حل این مشکل، یک طرح تشویقی ارائه کرده‌اند تا کاربران با محدودیت ترافیک اینترنت مواجه نشوند. در این طرح، ترافیک ارسال و دریافت ابرینو برای مشترکین اینترنت آسیاتک تا پایان سال ۹۶ رایگان لحاظ می‌شود. بنابراین می‌توانید بدون نگرانی از مصرف ترافیک سرویس‌های حجمی و هزینه آن یا رسیدن به حد منصفانه سرویس‌های اینترنت نامحدود، داده‌های خود را روی سرورهای ابری ابرینو، ذخیره کنید.

برای استفاده از این طرح کافی است مشترک اینترنت آسیاتک باشید و در ابرینو عضو شوید تا بتوانید به راحتی داده‌های خود را روی سرورهای ابری ذخیره کنید. داده‌های شما اهمیت بالایی دارند و باید به فکر یک راهکار مطمئن برای نگهداری از آن‌ها باشید. همین امروز از داده‌های خود پشتیبان‌گیری کنید. برای عضویت در ابرینو و استفاده از خدمات ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری ابری، به این صفحه مراجعه کنید.

ممکن است بپسندید

1 نظر
  1. مهدی صمدی 2 سالپیش
    پاسخ

    بعد از سال ۹۶ چی؟
    یعنی اگه رفتیم سال ۹۷ دیگه تمومه؟
    اگه اینطوری باش که به درد نمیخوره امکان تمدیدش هست که سال ۹۷ هم باشه؟؟

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.