ابرینو جایزه استارتاپ برتر ICT را در جشنواره فاوا دریافت کرد

ابرینو جایزه استارتاپ برتر ICT را در جشنواره فاوا دریافت کرد

توسط

اختتامیه هفتمین جشنواره فناوری اطلاعات و ارتباطات ۲۱ اسفند ۹۶ در سالن همایششهید قندی سازمان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد. شعار این جشنواره که با ۱۴۱امین سالگرد تأسیس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات همزمان شده، «فاوا، کسب و کار خلاقانه و تولید دانشبنیان» است.

محورهای این جشنواره توسعه کسب و کارهای نوآورانه، دستگاه برتر در ارائه خدمات الکترونیکی، پژوهشهای منتهی به فناوری، استارتاپ برتر در بخش ICT و صادرات محصولات دانش بنیان هستند. در بخش معرفی استارتاپ برتر ICT، یکی از مواردی که آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و سبحانیفر، نماینده مجلس روی آن تأکید داشتند، فراهم کردن امنیت سرویسهای داخلی بود تا مردم با اطمینان از آنها استفاده کنند.

در این بخش ۱۱۷ استارتاپ به رقابت پرداختند و ۲۴ داور نخبه آنها را ارزیابی کردند که ۳ استارتاپ به عنوان استارتاپ برتر معرفی شدند. راهکارهای سیدار پارس (سیدارمپ و کیکجاس) رتبه اول، سامانه نگار آتنا (ابرینو) رتبه دوم، و آسان بار و کافه کادو به طور مشترک رتبه سوم را کسب کردند.

ابرینو ارائه دهنده خدمات ذخیرهسازی ابری برای کاربران عادی و سازمانها است که در شرکت دانشبنیان سامانه نگار آتنا توسعه یافته و با تکیه بر نیروی انسانی و زیرساخت داخلی، در تلاش است خدمات ابری بومی را با کیفیت مناسب در اختیار کاربران قرار دهد. در ابرینو می‌توانید از انواع فایل‌ها و داده‌های مهم خود پشتیبان‌گیری کنید و ضمن اطمینان از امنیت آن‌ها، همواره به داده‌هایتان دسترسی داشته باشید. برای استفاده از این خدمات، به سایت ابرینو مراجعه کنید.

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.